Módní přehlídka 2019

Naše autorská přehlídka. Jak to na přehlídce vypadalo? Kdo se přišel podívat? Jsme nadšení! 

Naše autorská přehlídka - jedním slovem NÁDHERA! Byli jsme nadšení. Prostor naší přehlídky, nám umožnil pozvat nebo dát do prodeje 100 míst. Bylo vyprodáno! Pravdou je, že původní plán byl trochu jiný, ten nám ale překazilo nepříznivé počasí. Nás to ale neodradilo a dokázali jsme vše upravit tak, aby se všichni cítili příjemně a neodcházeli zklamaní. Naopak, ohlasy byly skvělé! Proto už teď plánujeme další akci, o které Vás budeme včas informovat.

Teď trochu více o přehlídce. Představili jsme hned 3 vzorové kolekce a to - koktejlové šaty, společenské šaty a svatební šaty. Celkem přes 30 modelů. Momentálně všechny modely najdete k zapůjčení v našem ateliéru.

Mezi hosty byla například i Tereza Mašková - vítězka Superstar 2018, která svým úžasným zpěvem také do programu akce přispěla. Velké díky patří nejen Tereze, ale všem našim partnerům: Eva Mihulková - vizážistka, Delivin - víno a delikatesy, Agentura Daniela Models, Lucei Eisenreichová - moderátorka, Agentura Sabina - kompletní svatební servis, La Vital flowers, Aneta Maršíková - kadeřnice, S Láskou Michaela - svítící písmena, YourBody - zdravé dezerty, všem modelkám a hlavně Vám, kteří jste strávili večer s námi. DĚKUJEME